Kültéri tanterem

Tisztelt Iskolabarátok!

A befejezéséhez közeledő tanév egyik számunkra értékes fejlesztése az iskolaudvarunkon megépített kültéri tanterem. Főleg nagyon meleg napokon, a napköziben és esetenként a nyári napköziben lehet majd jól kihasználni. Nem csak hasznos, de véleményem szerint nagyon szépre is sikeredett. Nagyon sokan közreműködtek, hogy ez a már régen dédelgetett tervünk valóra váljon. Kerületi és Somorja városa által kiírt pályázati pénzekből és a szülői szövetség önköltségéből épült meg. Az építés kivitelezője Mátis Károly volt, az épület talajának megvalósítását a Home Garden Centrumnak köszönjük szépen. Minden iskolánkat támogató résztvevőnek köszönjük szépen a szavazatát, mely szavazatok nélkül pályázataink nem lehettek volna sikeresek. Külön köszönet Fašanga Leának a sok segítségért és a szülői szövetségünk vezetőségének az egész elképzelés koordinálásáért.
Hogy a történet kerek legyen két dologban kérjük a szülők, hozzátartozók segítségét. Az egyik, a nyers fát be kell pácolni. Ha valaki kedvet illetve hajlandóságot érez magában festegetni, itt az alkalom, minden munkanap reggel 8-tól szívesen látjuk, a festéshez minden eszközünk van. Olyanok jelentkezését várjuk, akik képesek létráról tető alatti borítást is festeni, mert ez ezért elég megerőltető. A másik kérés, ha valakinek van ötlete, némi kapcsolata megfizethető áron megfelelő, elég masszív padok, asztalok beszerzésére, szívesen vennénk, ha megosztaná velünk.

Tisztelettel: Mészáros Péter iskolaigazgató